domi
„SPRAWDZONA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ!!!”

Firma DOMI Piotr Zieliński

ul. Miechowity 15A/39,
31-475 Kraków
tel. +48 517-467-397
e-mail: domipz@op.pl

pon-pt 8-18
sob 10-15

Zachęcamy do korzystania z naszego
formularza kontaktowego.

Odpowiemy na każde Panstwa zapytanie najszybciej, jak to będzie możliwe.
 
NAPISZ DO NAS

Plastikowe zbiorniki na deszczówkę

Plastikowe zbiorniki na deszczówkę przeznaczone są do gromadzenia wód opadowych, wód z odwodnień budynków czy też, oczyszczonych w oczyszczalni biologicznej, ścieków. Zbiorniki na deszczówkę umożliwiają następnie wykorzystanie tych wód do podlewania. Każdy zbiornik wyposażony jest w dwa włazy rewizyjne, z których jeden wykorzystuje się do serwisowania filtra zamontowanego na dopływie, natomiast drugi umożliwia opcjonalną instalację pompy. Filtr posiada część osadową, umożliwiającą zatrzymywanie zanieczyszczeń. Wyposażeniem uzupełniającym, które posiadają nasze plastikowe zbiorniki na deszczówkę, są pompy przeznaczone do opróżniania zbiornika i przystosowane do podłączenia węży ogrodowych. Dostępne są plastikowe zbiorniki na deszczówkę o pojemnościach standardowych od 2,0m3 do 10,0m3 oraz większe.

Zalety:   zastosowanie zbiornika na deszczówkę pozwala zminimalizować koszty związane ze zużyciem wody do podlewania ogrodu oraz zagospodarować na własnym terenie wody opadowe, których odprowadzanie do kanalizacji deszczowej wymaga opłat. Lekkość zbiornika na deszczówkę daje komfort podczas jego transportu. Natomiast jego duża wytrzymałość w połączeniu z niewielką masą zapewniają łatwość montażu i bezpieczeństwo przy wieloletnim jego użytkowaniu.

Gwarancje:
 

gwarancja producenta firmy Wobet-Hydret na zbiorniki na deszczówkę zamontowane zgodnie z instrukcją montażu wynosi 3 lata.


Dostępność:
 

zbiorniki o poj. do 4,0m3 dostępne są na bieżąco. Czas oczekiwania na zbiorniki o pojemności od 5,0m3 do 10,0m3 wynosi ok. 5-10 dni roboczych. Dla zbiorników o pojemności powyżej 10,0m3 terminy ustalane są przy zamówieniu.

Transport:

 
termin dostawy jest do uzgodnienia przy zamówieniu.