domi
„SPRAWDZONA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ!!!”

Firma DOMI Piotr Zieliński

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 12/27, Zgierz 95-100

ul. Miechowity 15A/39, 31-475 Kraków 

tel. +48 517-467-397
e-mail: domipz@op.pl

pon-pt 8-18
sob 10-15

Zachęcamy do korzystania z naszego
formularza kontaktowego.

Odpowiemy na każde Panstwa zapytanie najszybciej, jak to będzie możliwe.
 
NAPISZ DO NAS

Zbiorniki plastikowe na deszczówkę Zgierz - DOMI

Plastikowe zbiorniki na deszczówkę przeznaczone są do gromadzenia wód opadowych, wód z odwodnień budynków czy też, oczyszczonych w oczyszczalni biologicznej, ścieków. W świetle zmian klimatycznych i postępujących zaników opadów plastikowy zbiornik na deszczówkę jest najlepszym sposobem na pomoc Matce Ziemi. Zebrana woda deszczowa nie nadaje się do picia, ale może zostać wykorzystana do innych celów. Zbiorniki plastikowe na deszczówkę umożliwiają wykorzystanie tych wód do podlewania. Wszystkie zbiorniki plastikowe na deszczówkę wyposażone są w dwa włazy rewizyjne, z których jeden wykorzystuje się do serwisowania filtra zamontowanego na dopływie, natomiast drugi umożliwia opcjonalną instalację pompy. Filtr posiada część osadową, umożliwiającą zatrzymywanie zanieczyszczeń. Dzięki temu każdy zbiornik na wodę deszczową jest bezpieczny dla środowiska i klient ma pewność, że czerpana z niego woda nie zawiera zanieczyszczeń.
 
Wyposażeniem uzupełniającym, które posiadają nasze plastikowe zbiorniki na deszczówkę, są pompy przeznaczone do opróżniania zbiornika i przystosowane do podłączenia węży ogrodowych. Dostępne są plastikowe zbiorniki na deszczówkę o pojemnościach standardowych od 2,0 m3 do 10,0 m3 oraz większe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą plastikowych zbiorników na deszczówkę i do wspólnego ograniczenia zużycia wody na świecie. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a zaproponujemy wszelkie możliwości. Jednocześnie gwarantujemy, że zbiorniki na deszczówkę ze Zgierza — naszej siedziby — spełnią wszelkie Państwa oczekiwania!
 
Zalety:   zastosowanie zbiornika na deszczówkę pozwala zminimalizować koszty związane ze zużyciem wody do podlewania ogrodu oraz zagospodarować na własnym terenie wody opadowe, których odprowadzanie do kanalizacji deszczowej wymaga opłat. Lekkość zbiornika na deszczówkę daje komfort podczas jego transportu. Natomiast jego duża wytrzymałość w połączeniu z niewielką masą zapewniają łatwość montażu i bezpieczeństwo przy wieloletnim jego użytkowaniu. Zbiornik na wodę deszczową to sposób na zaoszczędzenie wody kranowej i pitnej.

Gwarancje:
 

gwarancja producenta firmy Wobet-Hydret na zbiorniki plastikowe na deszczówkę zamontowane zgodnie z instrukcją montażu wynosi 3 lata.


Dostępność:
 

zbiorniki na deszczówkę o poj. do 4,0m3 dostępne są na bieżąco. Czas odczekiwania na zbiornik na deszczówkę o pojemności od 5,0m3 do 10,0m3 wynosi ok. 5-10 dni roboczych. Dla zbiorników o pojemności powyżej 10,0m3 terminy ustalane są przy zamówieniu.

Transport:

 
termin dostawy jest do uzgodnienia przy zamówieniu.