domi
„SPRAWDZONA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ!!!”
tir transportujący zbiorniki na ścieki, deszczówkę tir transportujący zbiorniki na ścieki, deszczówkę tir transportujący zbiorniki na ścieki, deszczówkę tir transportujący zbiorniki na ścieki, deszczówkę tir transportujący zbiorniki na ścieki, deszczówkę

Firma DOMI Piotr Zieliński

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 12/27, Zgierz 95-100

ul. Miechowity 15A/39, 31-475 Kraków 

tel. +48 517-467-397
e-mail: domipz@op.pl

pon-pt 8-18
sob 10-15

Zachęcamy do korzystania z naszego
formularza kontaktowego.

Odpowiemy na każde Panstwa zapytanie najszybciej, jak to będzie możliwe.
 
NAPISZ DO NAS

Zbiorniki na deszczówkę w Zgierzu

Zbiorniki plastikowe na deszczówkę w Zgierzu stanowią innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie na rzecz zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi. Zbiorniki plastikowe na deszczówkę przeznaczone są do gromadzenia wód opadowych, wód z odwodnień budynków czy też, oczyszczonych w oczyszczalni biologicznej ścieków. W świetle zmian klimatycznych i postępujących zaników opadów są one jednym z najlepszych sposobów na pomoc Matce Ziemi. Woda deszczowa zgromadzona w zbiornikach plastikowych nie nadaje się do picia, ale może zostać wykorzystana do innych celów. Zbiorniki na deszczówkę przyczyniają się do zmniejszenia obciążenia sieci kanalizacyjnej, a jednocześnie pozwalają na wielorakie wykorzystanie zebranej wody – od podlewania ogrodów po zastosowanie w gospodarstwach domowych. Wszystkie zbiorniki plastikowe na deszczówkę wyposażone są w dwa włazy rewizyjne, z których jeden wykorzystuje się do serwisowania filtra zamontowanego na dopływie, natomiast drugi umożliwia opcjonalną instalację pompy. Filtr posiada część osadową, umożliwiającą zatrzymywanie zanieczyszczeń. Dzięki temu każdy zbiornik plastikowy na wodę deszczową jest bezpieczny dla środowiska i klient ma pewność, że czerpana z niego woda nie zawiera zanieczyszczeń.

Nasza oferta zbiorników na deszczówkę

Nasza oferta zawiera szeroki wybór zbiorników plastikowych na deszczówkę, które są nie tylko efektywnym rozwiązaniem do gromadzenia wody opadowej, ale również stanowią krok w kierunku oszczędzania zasobów naturalnych. Wyposażeniem uzupełniającym, które posiadają nasze plastikowe zbiorniki na deszczówkę, są pompy przeznaczone do opróżniania zbiornika i przystosowane do podłączenia węży ogrodowych. Dostępne są zbiorniki plastikowe na deszczówkę o pojemnościach standardowych od 2,0 m3 do 10,0 m3 oraz większe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą plastikowych zbiorników na deszczówkę i do wspólnego ograniczenia zużycia wody na świecie. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a my pomożemy poznać wszystkie możliwości, jakie oferują nasze zbiorniki plastikowe na deszczówkę. Jednocześnie gwarantujemy, że zbiorniki na deszczówkę ze Zgierza — naszej siedziby — spełnią wszelkie Państwa oczekiwania!

Zbiorniki plastikowe na deszczówkę - ekonomiczne rozwiązanie

Powszechnie znany jest pozytywny wpływ zbiorników plastikowych na deszczówkę na sytuację hydrologiczną w kraju. Jednakże warto także wspomnieć o innej, cennej zalecie, którą jest możliwość wykorzystania wód opadowych do własnych celów. Zbiorniki plastikowe na deszczówkę ze Zgierza oferują nie tylko korzyści dla środowiska, ale również przynoszą oszczędności finansowe dla użytkowników. Deszczówki zgromadzonej w zbiorniku plastikowym możemy używać do nawadniania ogrodu, mycia aut, dróg i chodników, zmywania naczyń oraz spłukiwania toalet. Pozwoli to znacznie ograniczyć zużycie wody wyciągowej i zaoszczędzić pieniądze. Wodę z nieba możemy także wykorzystać do zasilenia ogrodowych basenów i oczek wodnych, co stanowi doskonałą inwestycję, gdy spojrzymy na ilość płynu niezbędną do wypełnienia tych akwenów. Zbiorniki na deszczówkę w Zgierzu to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, które doceni nie tylko natura, ale także Państwa własny portfel. Dostępność różnorodnych pojemności zbiorników plastikowych na deszczówkę pozwala na dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb i warunków, czyniąc je idealnym wyborem dla każdego, kto szuka sposobu na efektywne zarządzanie wodą deszczową.

Zalety:

 

zastosowanie zbiornika na deszczówkę pozwala zminimalizować koszty związane ze zużyciem wody do podlewania ogrodu oraz zagospodarować na własnym terenie wody opadowe, których odprowadzanie do kanalizacji deszczowej wymaga opłat. Lekkość zbiornika plastikowego na deszczówkę daje komfort podczas jego transportu. Natomiast jego duża wytrzymałość w połączeniu z niewielką masą zapewniają łatwość montażu i bezpieczeństwo przy wieloletnim jego użytkowaniu. Zbiorniki na deszczówkę w Zgierzu są projektowane tak, aby sprostać potrzebom zarówno małych, jak i dużych gospodarstw domowych czy przedsiębiorstw. Zbiornik na wodę deszczową to sposób na zaoszczędzenie wody kranowej i pitnej.


Gwarancje:

 

gwarancja producenta firmy Wobet-Hydret na zbiorniki plastikowe na deszczówkę zamontowane zgodnie z instrukcją montażu wynosi 3 lata.


Dostępność:

 

zbiorniki na deszczówkę o poj. do 4,0m3 dostępne są na bieżąco. Czas oczekiwania na zbiornik na deszczówkę o pojemności od 5,0m3 do 10,0m3 wynosi ok. 5-10 dni roboczych. Dla zbiorników o pojemności powyżej 10,0m3 terminy ustalane są przy zamówieniu.

Transport:

 
termin dostawy jest do uzgodnienia przy zamówieniu.